MIR4 Nedir ? Oyun Oynayarak Para Kazan

Oyun Oynayarak Para Kazan : MIR4

MIR4, 25 Ağustos 2021 yılında Wemade Firması tarafından piyasaya sürülen MMORPG oyunudur. Çarpraz platform desteği bulunan MIR4 mobil cihaz ve bilgisayar üzerinden oynanabilmektedir.
MIR4, kendini diğer oyunlardan ayıran bir özelliğe sahip. Oynadıkça para kazandıran bu oyun kripto madenciliği yapabilmenize olanak sağlıyor. Piyasada kolayca para karşılığında satabileceğiniz DRACO adı verilen bu tokeni MIR4 oynayarak kazanabilirsiniz.MIR4 Oynayarak Nasıl Para Kazanılır ?

MIR4, Ağustos 2021 de piyasaya çıkmış olmasına rağmen en iyi NFT oyunlar arasına girmiştir. Sadece oyun oynayarak kripto para kazandıran bu oyun, dünyanın en büyük oyun platformu Steam üzerinde bulunmaktadır. İster kendi sitesi üzerinden oyunu indirip veya Steam platformu üzerinden indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra karakter oluşturma ekranı gelecektir, karakterinizi oluşturduktan sonra MIR4 dünyasına adım atmış bulunacaksınız, bundan sonra yapmanız gereken tek oyun hesabınızı 40 level yapmak. Karakteriniz 40 level olduktan sonra oyun içinde madencilik yaparak Darksteel adlı oyun içi para birimi kasacaksınız. Madenden çıkardığınız oyun içi para birimi olan Darksteel, DRACO adlı blok zinciri platformunda eritilebilir ve jetonlarla takas edilebilir.

MIR4 Darksteel Nasıl Kazanılır ?

MIR4 oynayarak Darksteel Elde etmek için;

  • Madencilik ( 40 Level Olunca Yapılabiliyor )
  • Oyun içi görevler yaparak
  • Geçmiş görevleri yaparak

MIR4 Darksteel Nasıl Paraya Çevirilir ?

MIR4 oynayarak kazandığımız oyun içi Darksteel para birimini dolara çevirebilmek için birkaç adımı uygulamanız gerekmektedir, 100.000 Darksteel miktarına ulaştığınızda ilk olarak Metal Craftman adlı NPC ye veya oyunun menüsünden Draco adlı bölüme tıklayıp Darksteel para biriminizi Draco tokene çevirin. Daha sonra Oyun hesabınıza bağladığınız WEMİX cüzdanınıza tokeni aktarabilirsiniz.Draco Nasıl Satılır ?

Draco, henüz herhangi bir borsada listelenmemektedir. Satış yapmanın tek yolu Wemix cüzdan kullanmaktır. Wemix cüzdanınızı oyun hesabına bağladıktan sonra Draco tokenlerinizi Wemix cüzdanınıza aktaracaksınız, aktardığınız bu tokenleri Wemix tokenine çevireceksiniz, çevirdiğiniz bu tokenleri artık Bithumb veya BİKİ borsalarında satabilirsiniz.

MIR4 Gerçekten Kazandırırmı ?

Bir çok NFT oyunu gibi MIR4 de emek isteyen bir oyun, otomatik oynama gibi özellikleri bulunan MIR4 bir nebze oynayışı rahatlatsada bilgisayar başında saatler geçirmeniz gerekmektedir. Özellikle bir kaç hesap kasarak daha çok para kazanabilirsiniz. MIR4, hem para kazanıp hem de eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için biçilmiş kaftan, boş vaktiniz varsa değerlendirmeniz sizin yararınıza olur özellikle Mmorpg oyunlarını sevenler için tavsiye edilebilir.

Next Post Previous Post
No Comment
Yorum Yap
comment url