Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen insanlar bir çok yola başvuruyor, bir çok firma evlere iş verip insanların ek gelir elde etmesini sağlıyor. Evde tükenmez kalem paketleme işi ile ayda 3000 ila 5000 bin arasında kazanç elde edilebiliyor.

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Birkaç aşamadan oluşan tükenmez kalem paketleme işi, evde yapılan işlerden en kolaylarından biridir, tükenmez kalemin bütün parçalarını firma size yollar, sizde üç bölümden oluşan bu parçaları birleştirip tükenmez kalemin paketleme işini tamamlayacaksınız. Tükenmez kalemin uç kısmı, iç kısmı ve arka kısmını birleştirerek tükenmez kalemin montajını tamamlarsınız, daha sonra belirli sayılarda kutulara yerleştirerek paketleme işini kolayca bitireceksiniz. Daha sonra firmanın size verdiği kolilere yerleştirerek firmaya göndereceksiniz.


Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır ?

Tükenmez kalem paketleme işi, geliri yüksek işlerden bir tanesidir. Firmalar çoğunlukla kutu başına ödeme yapar, siz paketlemeyi tamamlayıp firmaya yollarsınız firmada size ödeme yapar. Bazı firmalar toplu olarak size iş verebilir. Firmadan firmaya değişkenlik gösteren çalışma biçimleri bulunmaktadır. Ortalama 100 kalem paketleme işinden 50 ila 75 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz. Eliniz hızlıysa veya evde çalışacak birden fazla kişi varsa çok iyi gelir elde edilebilir.


Aşağıda bulunan yorum yap bölümünden bulunduğunuz şehir ve mail adresinizi paylaşarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


NOT: Cep Telefon numaranızı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmayın.


Next Post Previous Post
No Comment
Yorum Yap
comment url