Swagbuck Nedir ? Swagbuck ile Nasıl Para Kazanırım ?

Swagbuck Nedir ?

Swagbuck, görev yap para kazan sistemi üzerinden insanlara para kazandıran bir platformdur. 2008 yılından beri kullanıcılarına para kazandıran Swagbuck yeni çıkardığı mobil uygulaması ilede insanlara kazandırmaya devam ediyor. Bu yazımızda Swagbuck kullanarak nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız.


Swagbuck, size çeşitli görevler vererek puan kazanmanızı sağlar zamanla kazandığınız bu puanları hediye çeki veya nakit olarak alabilirsiniz. Anket doldur, uygulama indir, video izle tarzında kolay görevler veren Swagbuck kısa sürede ek gelir elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Swagbuck İle Ne kadar Kazanırım ?

Swagbuck platformunda diğer platformlara nazaran daha fazla görev çeşitliliği bulunuyor, buda sizin daha çabuk ve daha kolay para kazanmanızı sağlıyor. 850 Swagbuck puanı ile 5 Dolarlık Amozon Hediye Çeki alınabiliyor. 18.000 Swagbuck Puanı 100 Dolar nakit ediyor. Site ödeme yöntemi olarak Paypal, Walmart ve Amazon Hediye Çekini kullanıyor.

Swagbuck ile Nasıl Para Kazanırım ?

Para kazanabileceğiniz birçok yöntem bulunduran Swagbuck ile para kazanmak sizi çok uğraştırmayacaktır. Swagbuck ile para kazanabileceğiniz yöntemleri sırayla anlatacağız.

1.Anket Doldurarak Para Kazan

Paraya ihtiyacınız var ve bolca da zamanınız var o zaman bu yöntem tam size göre 3 ila 20 dakika süren anketleri doldurarak sizde para kazanabilirsiniz. Bazen tek soruluk bonus anketlerde karşınıza çıkabilir.

2.Uygulama İndirerek Para Kazan

Bilgisayarınıza, mobil cihazınıza uygulama indirerek puan kazanabilirsiniz. Bazı görevlerde indirdiğiniz uygulamada belirli bir seviyeye gelmenizi isteyebilir.

3.Oyun Oynayarak Para Kazan

Oyun oynamayı seviyor musunuz? o zaman bu görev tam size göre, Swagbuck kendi bünyesinde barındırdığı oyunları oynayarak puan kazanabilirsiniz. Çoğu oyunu 10 dakika oynayarak puan kazanabilirsiniz, bazı oyunlarda ile puan kazanmanız için belirli bir seviyeye gelmenizi isteyebilir.

4.Video İzleyerek Para Kazan

En kolay yöntemlerden bir tanesi olan video izleyerek para kazanma yöntemi ile uygulama içerisinde bulunan video ve reklamları izleyerek kolay bir şekilde para kazanabilirisiniz.

5.Abone Ol Para Kazan

Çeşitli servislere abone olarak puan kazanabilirsiniz tabi bu servislerin çoğu ücretli olsa da ücretsiz aboneliklerde bulunuyor.

6.Çekilişlere Katılarak Para Kazan

Swagbuck, kendi içerisinde yaptığı çekilişlerle birçok hediye kazanabilirsiniz, bu biraz şans işi olsa da kazanma ihtimaliniz yüksek olabiliyor.

7.Günlük Görevleri Yap Para Kazan

Swagbuck sitesinde günlük 8 adet görev bulunduruyor, bu görevleri tamamlayarak, günlük ekstra puan kazanabilirsiniz.

8.Kod Kullan Para Kazan

Swigbutton adlı tarayıcı eklentisini kurarak Swag Code alıyorsunuz bu kod size 50 puan kazandırıyor. Bu eklenti sayesinde görevler size bildirim olarak geliyor.

9.Online Alışveriş Yaparak Para Kazan

Swagbuck üzerinden Amazon, Ebay gibi sitelere gidip alışveriş yaptığınızda, yapılan alışverişe göre puan kazanılabiliyor. Ayrıca anlaşmalı alışveriş sitelerinden belirli bir oranda para iadesi de alınabiliyor.

10.Arkadaşlarınızı Davet Ederek Para Kazan

Referans sistemi bulunan Swagbuck ile davet edip kayıt olmasını sağladığınız her arkadaşınız üzerinden 300 puan kazanacaksınız. Ayrıca üye ettiğiniz arkadaşınızın kazandığı puanlardan yüzde 10 puan kazanç sağlayacaksınız.


İnternetten para kazanmak ne kadar zor gelsede bir çok yöntem ile para kazanmak mümkün. Swagbuck üzerinden fazla efor etmeden ek gelir elde edebilir hediye çekleri kazanabilirsiniz.

Next Post Previous Post
No Comment
Yorum Yap
comment url