TRLink İle Para Kazan ( Link Kısaltarak Para Kazanma )

 


TRLink İle Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanma, birçok internet kullanıcısı için gelir kaynağı olmaya devam ediyor. Bir çok yöntemle para kazanmaya imkan sağlayan bu platform çoğu insan içinde başarısızlıkla sonuçlanıyor. Sizler için TrLink sitesinden nasıl para kazanabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatıp sizin de link kısaltarak para kazanmanızı sağlayacağız.


Kısa Link Nedir ?

Uzun ve karmaşık görünen  linkleri aynı sayfaya daha kısa ve düzenli olan link üzerinden ulaşılmasını sağlayan Hiperlink tekniğidir. Link kısaltma tekniği ilk olarak 2002 yılında TinyURL ile başlamıştır, fakat ilk çıktığı zamanlar para kazandırmaya yönelik olmayan link kısaltma servisleri daha sonra reklam içeren para kazandırma platformlarına dönüşmüştür.


Kısa Link İle Nasıl Para Kazanılır ?

Link kısaltma servislerinin halen daha kullanılmasının en büyük sebeplerinden biri para kazandırmasıdır. Kısalttığınız link, kullanıcıyı önce reklam içeren bir sayfaya yönlendiriyor 5 saniye sonra ekrana gelen reklamı geç butonuna tıklayıp kullanıcıyı ulaşmak istediği sayfaya yönlendiriyor, sizde linkinize tıklayan başına para kazanıyorsunuz. Her link kısaltma servisinin farklı CPM  ( 1000 Gösterim Başına Maliyet ) oranları vardır. 


TRLink İle Ne Kadar Para Kazanırım ?

TRlink, CPM oranları en yüksek olan sitelerden bir tanesidir. Türkiye üzerinden tıklanma aldığınızda 1000 tıklama başına ortalama 20 TL para kazanıyorsunuz. Yazımızın devamında hangi yöntemlerle tıklanma alabileceğinize değineceğiz.


TRLink İle Para Kazanma Yöntemleri

Link kısaltarak para kazanmak için birçok yöntem bulunmaktadır, bunlardan en çok kullanılanı uygulama, oyun, film vb indirme sitelerinde linkleri kısa link olarak paylaşmaktır, hiç eskimeyen bu yöntem ile sizde yukarıda bahsettiğimiz konularda site açarak para kazanabilirsiniz. Site açmak için Blogger  sitesinden yararlanarak açtığınız site için ücret ödemeden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

           Bir diğer yöntem olarak da Twitter ile link paylaşmak geliyor. Bir çok kullanıcı Twitter hesaplarından konu ile ilgili linki kısa link olarak paylaşarak gelir elde ediyor. Aynı yöntemi Youtube ile de kullanabilirsiniz. Video açıklamanıza kısa link ekleyerek gelir elde edebilirsiniz. Bir çok forum sitesinde link paylaşmak yasak olsa da yasak olmayan sitelerde bulunmakta, deneme yanılma yöntemi ile forum sitelerinde link paylaşımı yapabilirsiniz.

TrLink ile para kazanmak için teknik bilgiye veyahut yeteneğe ihtiyacınız yoktur, tek yapmanız gereken linki kısaltıp insanların tıklamasını sağlamaktır. Buradaki en önemli nokta etkileşim gücünüzdür.

Referans sistemide bulunan TRLink ile her üye ettiğiniz kişinin kazancından yüzde 10 kazanç sağlayabilirsiniz.

"Twitter Para Kazanma Yolları 2021"


TRLink İle Nasıl Para Çekerim?

Kazandığınız para belirli bir sınıra geldiğinde çekim yapabiliyorsunuz. Alt sınırları sizin için paylaşıyoruz.
  • WEBMONEY 30 TL
  • PAPARA 50 TL
  • KRİPTO 30 TL
  • İNNİAL 100 TL
  • BANKA HAVALESİ 100 TL
  • PAYEER 250 TL
  • PERFECTMONEY 250 TL


TRLink Güvenlimi ?

Bir çok link kısaltma servisi kullanıcılarının kazançlarını yollamadan sitelerini kapatıyorlar. Gösterimleri saymayan sitelerde çokça bulunmakta fakat TRLink 5 yıldır en çok kazandıran link kısaltarak para kazandıran servisler arasında yerini koruyor. Her platformda olduğu gibi TRLink sitesindede sıkıntılar çıkabilir ama genel olarak baktığımızda TRLink kullanıcıları oldukça memnun.


Next Post Previous Post
No Comment
Yorum Yap
comment url