Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Yapılır? Canlı Yayın Açma Şartları Nedir ?

Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Yapılır ?

Tiktokta canlı yayın açabilmek için ne yapmam lazım? Tiktokta canlı yayın nasıl yapılır? Tiktokta canlı yayın açma şartları nelerdir? gibi birçok soru ile karşılaşıyoruz. Yazımızın devamında bu soruların cevabını bulup, sizde Tiktokta canlı yayın açarak para kazanacaksınız.Günümüzüm en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri olan Tiktok, para kazandırma konusunda zirvede yerini koruyor. Birçok insan Tiktokta canlı yayın açarak para kazanıyor, Fakat Tiktokta canlı yayın açmak için bazı şartlar bulunuyor, peki bu şartlar neler? Tiktokta canlı yayın açmak için gereken şartları karşılayabiliyormusunuz? Yazımızın devamında Tiktok canlı yayın açma şartlarını öğreneceksiniz.


Tiktok Canlı Yayın Açma Şartları


  • Abone sayısı en az 1000 olmalı
  • 16 yaşından büyük olmak
  • Canlı yayın hediyelerini alabilmek içinse 18 yaşından büyük olmak

Sizde yukarıdaki şartları karşılıyorsanız Tiktokta canlı yayın açabilirsiniz. Tiktokta canlı yayın açmanız için gereken adımları uygulayarak sizde canlı yayınlara başlayabilirsiniz.


Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Açılır?


  • Tiktok uygulamasını açın ve canlı yayın yapacağınız hesabınızına giriş yapın
  • Ekranın alt orta kısmında bulunan artı '+' işaretine tıklayın
  • Kaydetme bölümünün yanında bulunan Canlı düğmesine tıklayın
  • Başlığınızı girin ve canlı yayın akışına girin

Sizde Tiktokta canlı yayın açma şartlarını karşılıyorsanız yukarıdaki adımları uygulayarak Tiktokta canlı yayın açabileceksiniz. Tiktok ile daha geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız "Tiktok Keşfet Etiketleri 2021" adlı yazımıza bakabilirsiniz. Tiktok kullanıcılarının ne kadar kazandığını merak ediyorsanız "Tiktok Para Hesaplayıcısı" adlı yazımızı okuyarak sizde Tiktok fenomenlerinin nekadar para kazandığını ögrenebilirsiniz. Tiktok Hediyeleri ne kadar? sorusunun cevabını arıyorsanız "Tiktok Hediyeleri Nekadar?" adlı yazımıza göz atın.


Next Post Previous Post
No Comment
Yorum Yap
comment url