Para Kazandıran Uygulamalar 2021 ( Android ve İos )


Para Kazandıran Uygulamalar 2021


Zamanımızım çoğunu akıllı telefonlarımız elimizde geçiriyoruz, bu vaktin bir kısmını aşağıda anlatacağım uygulamalarda kullanırsanız bir miktar para kazanabilirsiniz. Bu ücretsiz ve kolay kullanımı olan uygulamalar sayesinde cep telefonunuzdan ek gelir elde edebilirsiniz. Unutmayın bu yöntemlerle yüksek miktarlarda para kazanamazsınız. Bu uygulamaları ek gelir olarak düşünebilirsiniz.


YANDEX TOLOKA

Yandex Toloka, görev yaptırarak para kazanmanızı sağlayan bir  sistem, büyük teknoloji şirketleri çoğu işini yapay zeka sayesinde hallediyor olsa bile bazı işleri halletmek için insanlardan yardım almaları gerekiyor.
Yandex arama sonuçlarını iyileştirmek amacıyla insanlardan sıkça yardım alıyor. Sizde Yandex Toloka kullanarak Yandex ile birlikte çalışıp para kazanabilirsiniz. 2021 yılının en çok kazandıran uygulaması olan Yandex Toloko bir çok ödeme yöntemi ile kazandığınız paraları size kolaylıkla aktarıyor.


GOOGLE ÖDÜLLÜ ANKETLER

Android kullanıcıları için tasarlanan bu uygulama ile her hafta gelen anketlere cevap vererek para kazanabilirsiniz. Anketler çoğunlukla 2 soruluk oluyor, cevaplaması çok kısa süren anketler ile anket başına bazen 1 TL bazen 0.20 kuruş kazanırsınız. Hemen hemen her hafta anket yollayan Google kazandığınız paraları Googleplay markette yada uygulama içi ödemelerde kullanmanıza izin veriyor. 


BOUNTY

En popüler görev yap para kazan uygulaması olan Bounty, size verilen görevleri yerine getirmeniz şartı ile size ödeme yapıyor. Gizli müşteri görevleri insanlara biraz zahmetli gelse de kazanç olarak en çok kazandıran yöntemler arasında yer alıyor. Harita üzerinden size en yakın olan görevlere gidip sizde para kazanabilirsiniz.


FOAP

Akıllı cihazlar ile çekilen fotoğraflar artık ileri seviyelerde olmaya başladı, profesyonel fotoğraf makineleri ile yarışmaya başlayan cep telefonları var. Bazı şirketler sizin cep telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflara ihtiyaç duyuyor. Sizde Foap uygulamasını indirerek kayıt olun 5 milyon kullanıcıya sahip Foap ile fotoğraf çekerek para kazanmaya başlayın.


POSTBEE

En kolay para kazanma uygulamaları arasında olan Postbee ile para kazanmak için yapmanız gereken tek şey, size verilen reklamı instagram hesabınızdan paylaşmak. Takipçi sayınızın bir önemi olmayan bu uygulama ile instagram hesabınızda yaptığınız reklam başına para kazanacaksınız. Ödemeleri İBAN ile yapan Postbee ile ilk reklamınızı yaparak hemen 5 TL kazanabilirsiniz.


MONEYAPP

Moneyapp, görev yap para kazan uygulamalar arasında en çok kazandıran uygulamalardan biridir. Oyun oyna, yorum yap, video izle gibi basit görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları ister Papara hesabınıza isterseniz de Amazon hediye çeki olarak alabilirsiniz. 


APPTRAİLERS

Bu uygulama ile izlediğiniz video karşılığında para kazanabilirsiniz. 30 saniyeden kısa süren uygulama fragmanlarını izleyerek puan toplamanız gerekiyor, 500 puana ulastığınız da 50 Cent kazanıyorsunuz. Ödeme yöntemi olarak Paypal kullanan bu siteden ödemelerinizi hediye çeki olarak da alabilirsiniz.

Yukarıda tanıttığımız bu uygulamalar ile sizde akıllı telefonunuz ile para kazanabilirsiniz. Unutmayın bu uygulamalar size düşük miktarlarda para kazandırabilir. Diğer para kazanma yöntemlerini öğrenmek için "İnternetten Para Kazanmanın Yolları (2021 Güncel Yöntemler)"  adlı yazımızı okumayı unutmayın.


Next Post Previous Post
No Comment
Yorum Yap
comment url